O nás

Naša filozofia    

Ajka  je slovenská značka oblečenia, ktorá do vášho šatníka prináša originalitu, nadčasovosť a sebavedomie. Každý kúsok oblečenia z našej dielne je jedinečným umeleckým dielom, je výsledkom vášne a kreativity. Naše modely sú navrhnuté s láskou, starostlivosťou a s dôrazom na detail. Pri tvorbe sa inšpirujeme krásou prírody, modernými trendmi no predovšetkým vami, našimi zákazníčkami. Snažíme sa vytvárať oblečenie, ktoré nielen dobre vyzerá, ale aj podporí vašu jedinečnú osobnosť. 

Naše hodnoty

  • Kvalita: Pretože veríme, že oblečenie by malo byť nielen krásne, ale aj pohodlné a funkčné, starostlivo si vyberáme len tie najkvalitnejšie materiály a kladieme veľký dôraz na ručné spracovanie. 
  • Originalita: Každý náš model je jedinečný, navrhnutý tak, aby ste sa odlíšili a cítili sa sebavedome a žensky. V našej ponuke nájdete originálne modely, ktoré nenájdete nikde inde.
  • Udržateľnosť: Veríme v pomalú módu a tvoríme oblečenie, ktoré vydrží a bude vám robiť radosť dlhé roky.

Ohlasy zákazníčok

Sme hrdí na to, že naše zákazníčky sa k nám vracajú a mnohé z nich majú vo svojom šatníku viacero našich kúskov. Ich spokojnosť a pozitívne ohlasy sú pre nás tou najväčšou odmenou.

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky alebo by ste sa chceli dozvedieť viac o našich produktoch, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme a poradíme s výberom toho najlepšieho kúska pre vás. Tešíme sa, že môžeme byť súčasťou vášho módneho sveta a veríme, že naše modely vám prinesú radosť a zdravé sebavedomie. ♥