Výmena, vrátenie a reklamácia tovaru


Našim cieľom je ponúkať vám šaty najvyššej kvality, no ak sa vyskytne nejaký problém, prosím, neváhajte nás kontaktovať. Ak máte otázky týkajúce sa výmeny, vrátenia alebo reklamácie tovaru, radi vám odpovieme na info@ajka.sk

Výmena

Ak potrebujete inú veľkosť, farbu alebo model, ponúkame možnosť výmeny šiat. Môžete tak urobiť do 14 dní od prevzatia zásielky. Šaty musia byť nenosené, nepoškodené a neprané. Na mieru ušité modely nie je možné vrátiť ani vymeniť. 

  1. Kontaktujte nás: Informujte nás o vašom želaní vymeniť šaty na info@ajka.sk. Uveďte číslo objednávky a detaily o tom, aký produkt by ste chceli vymeniť.
  2. Zaslanie šiat: Vyplňte, prosím, formulár na vrátenie/výmenu tovaru a spolu so zakúpeným kúskom ho vložte ideálne do pôvodného obalu a pošlite na našu adresu uvedenú nižšie. Obal musí byť nepoškodený a nepoužívaný. Náklady na vrátenie hradí zákazník.
  3. Výmena: Po prijatí šiat a ich kontrole vám pošleme nový produkt podľa vašej požiadavky. 

Vrátenie

Ak s našimi šatami nie ste spokojní, máte možnosť ich vrátiť do 14 dní od ich doručenia, za nasledujúcich podmienok:

  1. Šaty musia byť nepoškodené, nenosené a neprané: Vrátiť môžete len šaty, ktoré sú v pôvodnom stave, s neporušenými visačkami a balením.
  2. Kontaktujte nás: Pošlite nám email na info@ajka.sk s informáciou, že chcete šaty vrátiť. Priložte vaše kontaktné údaje a číslo objednávky.
  3. Zaslanie šiat: Vyplňte, prosím, formulár na vrátenie/výmenu tovaru a spolu so zakúpeným modelom ho vložte ideálne do pôvodného obalu a pošlite na našu adresu uvedenú nižšie. Obal musí byť nepoškodený a nepoužívaný. Náklady na vrátenie hradí zákazník.
  4. Vrátenie peňazí: Po prijatí a kontrole šiat vám vrátime peniaze na bankový účet uvedený vo formulári na vrátenie tovaru do 10 pracovných dní.

Na mieru ušité modely nie je možné vrátiť, ani vymeniť.

 

Reklamácie
Poskytujeme štandardnú záručnú dobu 24 mesiacov. Pre akékoľvek otázky týkajúce sa reklamácií nás neváhajte kontaktovať na info@ajka.sk.

 

Adresa na vrátenie, výmenu a reklamácie tovaru:

Ing. Andrea Mančušková - Ajkadizajn

Cukrovarská 14

929 01 Dunajská Streda