Adventný kalendár domčeky

Rozprávkový adventný kalendár v pevnom obale.

€139
Na dotaz

Adventný kalendár z domčekov ako z rozprávky. Domčeky majú rôznu veľkosť, každý jeden je originál, žiadne duplikáty, je to autorský návrh. Sú obojstranné, z každej strany vystužené, otváracie- dajú sa naplniť či už dobrotami alebo rôznymi drobnosťami. Sú rôznej veľkosti, najväčší má cca 22x15cm - veľkosť nie je univerzálna, každý jeden je ručne nakreslený, nie podľa šablóny. Najmenší domček má na šírku cca 13, na výšku 8cm. Pre predstavu kostolík na výšku aj s vežou meria 22cm po špic, šírka vrátane previsu strechy 15cm. Na domčekoch sú vyšité rôzne detaily ako sú srdiečka, vianočné venčeky či ozdoby. Šnúra, na ktorej sú zavesené, nie je súčasťou balenia, rovnako ani štipce. 

Zloženie: látky zo 100% bavlny, výstuž 54% PES, 32% PA, 14% viskóza. Odporúčame jemné čistenie navlhčenou handričkou, nesušiť v sušičke, žehliť na 2stupni.

Pri objednávaní si viete vybrať orientačné farby, prípadne nás kontaktujte mailom pre doriešenie detailov. Každý jeden ušitý kalendár je originál, nikdy nebudú dva úplne totožné.

Meno značky: ajka
Kategória: Vianočné dekorácie