Späť do obchodu

Registrácia

Úpletové dievčenské šaty Strixxi s vreckami

€15 €15 €15 €15 €20 €20 €20 €25 €25 €30 €35 od €15

Úpletové dievčenské šaty Strixxi s vreckami

Pohodlné dievčenské šaty A strihu. Ušité sú z úpletu zo 100% bavlny bielej farby s potlačou kotvičiek tmavomodrej farby,  šaty oživujú dve vrecká z prúžkovaného úpletu a mierne zvlnené, tzv. šalátové lemy. Vrecká sú rovnako úplet zo 100% bavlny. Šatky sú určené na denné nosenie, na pláž, do mesta ale kľudne aj na ihrisko. Stačí ich oprať, žiadne žehlenie a šatočky sú opäť pripravené na nosenie.

Keď dievčatko podrastie, šaty sa stále dajú nosiť ako tunika s legínkami. Vďaka dostočnej elasticite aj strihu sa dieťa v týchto šatkách bude cítiť pohodlne, nebudú ho obmedzovať v žiadnom pohybe.

Šaty sú model z našej letnej kolekcie TRIXIE, ktorá predstavuje ležérnejší mestský štýl : pohodlie a praktickosť na bežné denné nosenie. V tejto kolekcii si môžete vybrať z dvoch typov strihov: klasický A strih a ležérny balónový strih. Hlavnou charakteristikou kolekcie TRIXIE sú moderné neukončené lemy. Vôbec sa toho nemusíte obávať, úplet sa nepára. Naopak, skvelo sa udržuje, väčšinou ani nie je potrebné žehlenie. 

Zloženie 100% bavlna. Odporúčame pranie na 30°C, žehliť na 2.st (nie je nevyhnutné), nesušiť v sušičke.

Šaty sú autorský dizajn.

Dostupné veľkosti skladom : 104, je to model s klokankou. Pri šití na objednávku si môžete zvoliť buď dve vrecká alebo klokanku, uveďte to, prosím, do poznámky v objednávke. 

Meno značky: ajka
Variant:
Kategória: Kolekcia TRIXIE
Dostupnosť: Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Skladom Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
€15 €15 €15 €15 €20 €20 €20 €25 €25 €30 €35 od €15
Späť do obchodu