Späť do obchodu

Registrácia

Úpletové balónové šaty Kukka

€13 €13 €15 €15 €15 €20 €20 €25 €25 €30 €30 od €13

Úpletové balónové šaty Kukka

Pohodlné dievčenské šaty balónového strihu v modernom ležérnom dizajne. Ušité sú z úpletu zo 100% bavlny, oživuje ich aplikácia v tvare srdca, na ktorej je vytvorená originálna kresba niťou. Šatky sú určené na denné nosenie, na pláž, do mesta ale kľudne aj na ihrisko. Stačí ich oprať, žiadne žehlenie a šatočky sú opäť pripravené na nosenie.

Keď dievčatko podrastie, šaty sa stále dajú nosiť ako tunika s legínkami. Vďaka dostočnej elasticite aj strihu sa dieťa v týchto šatkách bude cítiť pohodlne, nebudú ho obmedzovať v žiadnom pohybe.

Šaty sú model z našej letnej kolekcie TRIXIE, ktorá predstavuje ležérnejší mestský štýl : pohodlie a praktickosť na bežné denné nosenie. V tejto kolekcii si môžete vybrať z dvoch typov strihov: klasický A strih a ležérny balónový strih. Hlavnou charakteristikou kolekcie TRIXIE sú moderné neukončené lemy. Vôbec sa toho nemusíte obávať, úplet sa nepára. Naopak, skvelo sa udržuje, väčšinou ani nie je potrebné žehlenie. 

Zloženie 100% bavlna. Odporúčame pranie na 30°C, žehliť na 2.st (nie je nevyhnutné), nesušiť v sušičke.

Šaty sú autorský dizajn.

Meno značky: ajka
Variant:
Kategória: Kolekcia TRIXIE
Dostupnosť: Skladom Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
€13 €13 €15 €15 €15 €20 €20 €25 €25 €30 €30 od €13
Späť do obchodu