Späť do obchodu

Registrácia

Úpletové dievčenské šaty Cora s vreckami

€15 €15 €15 €25 €25 €25 €30 €30 od €15

Úpletové dievčenské šaty Cora s vreckami

Vaše dievčatko v týchto ružových šatkách vynikne medzi ostatnými! Jednoduché a pritom zaujmú na prvý pohľad :).

Pohodlné dievčenské šaty A strihu. Ušité sú z úpletu zo 100% bavlny,  šaty oživujú dve vrecká z ružového úpletu a mierne zvlnené, tzv. šalátové lemy. Úplet je cukríkovoružovej farby, potlačený rozkošnými tmavomodrými srdiečkami. Šatky sú určené na denné nosenie, na pláž, do mesta ale kľudne aj na ihrisko. Stačí ich oprať, žiadne žehlenie a šatočky sú opäť pripravené na nosenie. 

Keď dievčatko podrastie, šaty sa stále dajú nosiť ako tunika s legínkami. Vďaka dostočnej elasticite aj strihu sa dieťa v týchto šatkách bude cítiť pohodlne, nebudú ho obmedzovať v žiadnom pohybe.

Šaty sú model z našej letnej kolekcie TRIXIE, ktorá predstavuje ležérnejší mestský štýl : pohodlie a praktickosť na bežné denné nosenie. V tejto kolekcii si môžete vybrať z dvoch typov strihov: klasický A strih a ležérny balónový strih. Hlavnou charakteristikou kolekcie TRIXIE sú moderné neukončené lemy (prípadne niektoré modely ozdobné šalátové lemy). Vôbec sa toho nemusíte obávať, úplet sa nepára. Naopak, skvelo sa udržuje, väčšinou ani nie je potrebné žehlenie.

Dostupné veľkosti skladom : 92 a 128. 

Zloženie 100%bavlna. Odporúčame pranie na 30°C, žehliť na 2.st (nie je nevyhnutné), nesušiť v sušičke.

Šaty sú autorský dizajn.

Meno značky: ajka
Variant:
Kategória: Kolekcia TRIXIE
Dostupnosť: Skladom Na objednávku Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Skladom Vypredané Zvoľte variant
€15 €15 €15 €25 €25 €25 €30 €30 od €15
Späť do obchodu